Слухай онлайн
Економіка

Брокбізнесбанк відкрив кредитну лінію львівському лікеро-горілчаному заводу на суму 2,4 млн грн.

Брокбізнесбанк відкрив кредитну лінію львівському лікеро-горілчаному заводу на суму 2,4 млн грн. Про це «Гал-info» повідомили в дирекції банку.
Кредитна лінія для заводу відкрита на один рік під 18% річних.
У січні – березні цього року Львівський лікеро-горілчаний завод збільшив реалізацію горілки порівняно з попереднім роком на 56,07% — з 255,4 тис. дал. до 398,6 тис. дал.
У 2005 року Львівський лікеро-горілчаний завод збільшив реалізацію горілки порівняно з попереднім роком на 3,16% — з 1,133 млн  дал. до 1,372  млн дал.
ЗАТ "Львівський лікеро-горілчаний завод" заснований на колективній формі власності. Виробляє горілку під  марками „Горілка особлива „Perlova легка Зелений лимон”, „Вожак”, „Львівська”, „Слава”, „Столова”, „Володар”, „Вертеп”, „Золоте кільце”, „Київська Русь”, „Львівська особлива”, „Українська з перцем”, „Пшенична”, „Саміт”, „Золотий лев”, „Галичина”, а також гіркі настійки, солодкі наливки, лікери, бальзами, оцет.
Проектна річна потужність — 2,8 млн дал (56 млн пляшок 0,5 л) лікеро-горілчаних виробів та 8 млн пляшок 0,5 л оцту харчового.    
    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");