Слухай онлайн
Cуспільство

Будівлю на вул. Б. Хмельницького, 117 передали у користування централізованій бібліотечній системі для дорослих

Централізованій бібліотечній системі для дорослих надано приміщення на вул. Б.Хмельницького,117 у довгострокову оренду терміном на 10 років. У цьому приміщенні буде розміщена бібліотека-філія для дорослих №14, що зараз перебуває на вул. Лінкольна,2, -- повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 березня, під час засідання сесії Львівської міської ради. Для бібліотеки-філії №14 передбачено кошти в сумі 700 тис. для ремонту приміщення на вул. Б.Хмельницького,117. Загальна площа приміщення становить 102 кв.м.
Переведення бібліотеки передбачено лише після повного облаштування нового приміщення на вул. Б.Хмельницького,117.
«Приміщення бібліотеки-філії для дорослих №14 на вул. Лінкольна,2 займає 6 кімнат та має пічне опалення, тому сьогодні,19 березня на сесії міської ради було прийнято рішення перенести бібліотеку-філію №14 в інше приміщення на вул. Б. Хмельницького,117», - повідомив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Побурко.
«Також є ідея, щоб у новому приміщенні на вул. Б. Хмельницького 117 зробити не лише бібліотеку для дорослих, а створити культурно-мистецький центр», - додав Олексій Побурко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ