Слухай онлайн
Cуспільство

Буняк напише книгу — про себе

Екс-міський голова Львова Любомир Буняк напише автобіографічну книгу про своє життя — про це він повідомив у коментарі «Гал-info». Зокрема, він напише про свої враження від перебування на посаді міського голови Львова.
Як зазначив Любомир Буняк, у своїй книжці він розповідатиме про події зі свого життя, починаючи з дитинства. За які кошти вийде у світ книга, Любомир Буняк наголосив, що поки що про це не думав. Розпочне її писати екс-міський голова восени або взимку.
Народився Любомир Буняк 10 лютого 1944 року у с. Страшевичі Старосамбірського району Львівської області. Освіта вища. 1971 року закінчив Московський інститут нафти і газу. У 1992-2001 роках був генеральним директором Державного підприємства магістральних нафтопроводів "Дружба", головою правління Державного акціонерного товариства "Магістральні нафтопроводи "Дружба". З вересня 1995 року - заслужений працівник промисловості України. З липня по вересень 1998 року - заступник голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". З 2001 року - заступник голови правління АТ "Укртранснафта". У грудні 2001 року був нагороджений орденом "За заслуги" III ступенів. З квітня 2002 року — Львівський міський голова.
27 вересня 2005 року на сесії Львівської міськради було прийнято рішення про дострокову відставку Любомира Буняка з посади міського голови, підтримане на сесії 70-ма депутатськими голосами.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...