Через повінь відсутній доїзд до ряду населених пунктів Львівської області
Слухай онлайн
Cуспільство

Через повінь відсутній доїзд до ряду населених пунктів Львівської області

Інтенсивне потепління, котре провокує швидке танення снігів, скресання льоду на ріках, а також атмосферні опади у вигляді дощу стали каталізаторами повеневого стану, що склався наприкінці березня на території Львівської області.
На ранок 31 березня, в результаті такої гідрометеорологічної ситуації, був відсутній доїзд до 5 населених пунктів, підтоплений житловий будинок, школа, 42-і господарські подвір’я та 22-і присадибні ділянки. Найбільше постраждали населені пункти Дрогобицького, Мостиського, Старосамбірського, Сокальського, Жидачівського, Яворівського, Буського, Самбірського, Турківського районів та м. Борислав.
Першим стало випробування на міцність господарств у населеному пункті Новий Кропивник в заплаві річки Стрий ще 27 – 29 березня. У зону підтоплення потрапило 29 господарств, замулилось більше 20-ти криниць з питною водою. Руйнування дерев’яного настилу пішохідного підвісного моста спричинило відсутність сполучення з іншою частиною села, а це 48 будинків, у яких проживає 214 осіб. Постраждала культова споруда.
З метою своєчасного та фахового реагування на проходження весняного водопілля у підрозділах Головного управління МНС України в Львівській області (Бродовському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Стрийському, Самбірському, Сокальському, Сколівському, Старосамбірському, Турківському, Мостиському та місті Червонограді) створені мобільні оперативні групи, які із залученням фахівців Львівського «Облводгоспу», представників органів влади проводять обстеження зон повеневого ризику. Про це „Гал-info” повідомив Центр пропаганди ГУ МНС України у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...