Слухай онлайн
Здоров'я

Через "зеленку" 1-місячний малюк отримав опіки слизової

П'ятниця, 15.00 год дня, робочий день добігає кінця. До відділення раннього дитинства (відділення для дітей до 3 рочків) привезли 1-місячного малюка. Про це повідомили 23 червня у пресслужбі Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні "Охматдит".

Картина вразила навіть досвідчених лікарів - у дитини не було живого місця у ротику, одна суцільна рана з нальотом. Дитина навіть плакати не могла через осиплість голосу. До "Охматдиту" викликали інфекціоністів через підозру на дифтерію. І вже зусиллями двох команд рятували малечу.

Педіатри обстежили дитину вздовж і впоперек, маму опитували довго і уважно, але все одно було незрозуміло, що сталося. Головний "підозрюваний" - дифтерія. А це означає, що лікарню зачиняють на карантин.

Знічев'я завідувачка відділення Оксана Короляк звернула увагу на щось зелене на столі. "Це що таке?", - запитала вона маму, показуючи на "дурника". Мама малюка не розгубилася і розповіла, що місцевий педіатр рекомендувала капати "зеленкою" від молочниці на цей дитячий девайс. Сказати, що у педіатрів був шок - це нічого не сказати… От що викликало опік.

Виявляється, від частого застосування "зеленки" малюк отримав сильний опік слизової. А з цим уже легко справилися наші лікарі. Малюк поїхав додому з мамою, яка під чесне слово обіцяла більше так не експериментувати

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ