Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Чорновіл: притулок Данилишину – це game over і червона картка

Надання Чехією політичного притулку екс-міністру економіки Богдану Данилишину свідчить про суттєве погіршення відносин України з ЄС.

Про це заявив у коментарі "Українській правді" перший заступник глави комітету Верховної Ради у закордонних справах Тарас Чорновіл.

На його переконання, Чехія надала притулок Данилишину, водночас визнаючи його провину.

"Вони готові навіть повірити нашій прокуратурі в цілий ряд документів щодо скоєння ним кримінального злочину. І вони очевидно будуть його (Данилишина) так трактувати", - сказав депутат.

"Але при цьому статус країни, біженців з якої визнають такими, що потребують політичного притулку, - це країна в який є однобоке правосуддя і загроза політичним опонентам", - наголосив Чорновіл.

"Це вже не є сигнал. Це вже game over. І питання не в тому, чи згорнуться тепер переговори з ЄС, а питання в тому, коли вони згорнуться", - зазначив він.

Чорновіл нагадав, що Чехія надала політичний притулок після відвідання України комісаром ЄС з питань розширення Штефанам Фюле, "який в Євросоюзі працює за квотою Чехії".

"В даному випадку - це вже не позиція Чехії. Такі речі в системі ЄС достатньо добре узгоджуються. Тому ще раз кажу, Данилишина ніхто не оправдовує, але щодо України - це вже не жовта, це вже червона картка", - зазначив депутат.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ