Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Cвободівці вимагають громадського обговорення щодо подальшої долі ринку «Вернісаж»

Дуже дивним є той факт, що у міжсесійний період, коли депутатські комісії не працюють, з’явилася ухвала про перенесення місця розташування «Вернісажу». «Свобода» ініціюватиме проведення широких громадських обговорень за участі підприємців, народних майстрів та мистецьких об’єднань, які займаються реалізацією товарів на ринку, щодо його подальшої долі. Про це 11 січня 2013 року заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак. Про це повідомила прес-служба Львівської міської організації ВО «Свобода».
Як зазначив депутат, багатьох львів’ян турбує доля «Вернісажу» у зв’язку із появою резонансного проекту ухвали, підготовленого без проведення широких громадських обговорень. У проекті ухвали йдеться про перенесення ринку виробів народного промислу «Вернісаж» на іншу ділянку, суттєво віддалену від існуючої.

«Депутати нашої фракції, як і більшість львів’ян, прагнуть, аби місце, де часто бувають туристи, і у якому продають твори мистецтва, було прикрасою нашого міста. На превеликий жаль, станом на сьогодні ситуація із облагородженням зовнішнього вигляду «Вернісажу» та покращенням умов для продажу залишається невизначеною. Для мене дуже дивним є той факт, що у міжсесійний період, коли депутатські комісії не працюють, з’явилася ухвала про перенесення місця розташування «Вернісажу». «Свобода» ініціюватиме проведення широких громадських обговорень за участі підприємців, народних майстрів та мистецьких об’єднань, які займаються реалізацією товарів на ринку, щодо його подальшої долі. Ми, продавці та народні майстри повинні добре розуміти, куди і з якою метою планується перенесення існуючого ринку. Ми прагнемо врахувати інтереси продавців ринку, забезпечити гідні умови продажу та зовнішній вигляд «Вернісажу», який перетворить його на окрасу для міста», – заявив Маркіян Лопачак.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ