Слухай онлайн
Cуспільство

Делегація Інтерполу перебуватиме з візитом в Україні

Делегація Інтерполу перебуватиме з візитом в Україні. Одна з тем переговорів - визнання Києвом проїзного документу Інтерполу.

Під час візиту делегації Інтерполу буде обговорюватися питання визнання Україною проїзного документа Інтерполу і безвізового режиму в'їзду його власникам. У Міністерстві внутрішніх справ України не проти визнати такі документи, адже міжнародна поліція допомагає українським правоохоронцям розкривати серйозні злочини.

Держприкордонслужба, міграційна служба та Міністерство економіки України теж виступають за сприяння діяльності Інтреполу. Зауваження щодо визнання проїзних документів організації висловило лише Міністерство закордонних справ.

Начальник департаменту консульської служби МЗС України Андрій Олефір зазначив, що слід вивчити питання формалізації даного документа в інших країнах.  За його словами, нині він визнаний тільки Пакистаном і поки не використовується європейськими країнами.

Експерт з питань безпеки Віктор Чумак каже, що надавши співробітникам Інтерполу безвізовий режим, Україна тільки виграє. «Для українського відділення Інтерполу абсолютно на таких же умовах будуть надаватися можливості рухатися по всій Європі. Іноді від такої швидкості переміщень залежить або доля людини, або досить важливої справи», - наголосив Чумак.  В українському МВС наголошують, що ці паспорти у разі визнання, співробітники Інтерполу зможуть використовувати тільки для робочих поїздок, повідомляє Німецька хвиля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ