Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Депутати Львова затвердили Положення про транспортний податок

Сьогодні, 19 січня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати затвердили Положення про транспортний податок. «За» таке рішення проголосувало 63 депутати.

Відповідно, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.

В Положенні визначено, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Податкове повідомлення про сплату суми податку надсилатимуть платникам податку контролюючі органи за місцем реєстрації платника.

Органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2015 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.

З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісячно у 10-денний термін після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Транспортний податок сплачуватиметься фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення, а юридичними – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ