Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Депутати парламенту Болгарії голосуватимуть відбитками пальців

Усім депутатам парламенту Болгарії після канікул доведеться здати відбитки своїх пальців. Саме за допомогою відбитків пальців болгарські парламентарі голосуватимуть у майбутньому. Про це повідомило радіо "Німецька хвиля".
Практика голосування за допомогою депутатських карток відсутніх колег відома у Болгарії так само, як і в Україні. Таким чином у болгарському парламенті також було зманіпульовано результати не одного голосування. Загальне громадське невдоволення такими діями парламентарів, схоже, отримає відповідь.

У перший день нової сесії засідань болгарського парламенту усім 240 депутатам доведеться в обов'язковому порядку здати відбитки своїх пальців. Таку інформацію оприлюднили у понеділок Національне телебачення та радіо Болгарії. Як пояснила голова правового комітету парламенту у Софії Іскра Фідоссова, у майбутньому голосувати болгарські депутати зможуть лише за допомогою відповідного відбитка пальця. Таким чином партія ГЄРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії), яка здобула перемогу на виборах у липні минулого року, здійснює свою обіцянку покласти край маніпуляціям у парламенті.

Щоправда, сама ідея використання відбитків пальців для голосування не нова і вперше була запропонована на розгляд парламенту 39-го скликання (2001 – 2005). Крім того, свого часу пропонували встановити у крісла депутатів спеціальні сенсори, які б реєстрували їхню індивідуальну вагу, але таку пропозицію швидко відкину

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ