Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Держархів підготував онлайн виставку ʺКонституційний процес на сторінках пресиʺ

Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА
Фото: ЛОДА
1/3
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, Держархів підготував онлайн виставку ʺКонституційний процес на сторінках пресиʺ.

З нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України підготовлено тематичну онлайн-виставку ʺКонституційний процес на сторінках пресиʺ, яка опублікована на офіційному веб-сайті. Основу виставки становлять статті опубліковані на шпальтах періодичних видань: ʺПросвітаʺ, ʺУрядовий кур’єрʺ, ʺМолода Галичинаʺ, ʺЗа вільну Українуʺ, ʺГолос народуʺ, у яких висвітлюється процес конституціоналізму в Україні.

28 червня 1996 року після довгого обговорення членами Верховної Ради була прийнята чинна Конституція України. Цей день можна характеризувати як центральну подію всього конституційного процесу в сучасній історії нашої держави. День Конституції – це не просто закон чи свято нормативного акту, а день, коли було затверджено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, права і свободи громадян України. Прийняття Основного закону України стало гарантом нашої самостійності, незалежності та державності, найважливіший крок у забезпеченні прав людини і громадянина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ