Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Державний архів Львівської області влаштував екскурсії для ВПО

Напередодні, 13 червня, головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Львівської області Володимир Зілінський провів захопливу екскурсію для трьох груп внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили у Львівській ОВА.
Фото: Львівська ОВА

Слухачі курсу «Українська культура у світовому контексті» мали змогу познайомитися з унікальною культурною спадщиною Львівщини.

Екскурсія відбулась за ініціативи доцента кафедри теорії та історії культури Львівського національного університету імені Івана Франка, Лазарович Надії Василівни. Вона звернулась до архіву з проханням організувати цей захід для слухачів курсу, які через обставини війни опинились у Львові. Володимир Зілінський радо відгукнувся на цю ініціативу, підготувавши змістовну та цікаву програму.

«Дякую всім, хто долучився до сьогоднішньої екскурсії! Було дуже приємно поділитися знаннями про нашу культурну спадщину з такими зацікавленими слухачами. Сподіваюсь, що ця екскурсія стала для вас корисною та цікавою. Разом ми робимо важливу справу», – підсумував Володимир Зілінський.

Зустріч також відбулась за підтримки ініціативи «Shelter – Friendly Lviv». Вона спрямована на фізичний, інтелектуальний та психологічний розвиток дітей, які через війну були змушені покинути свої домівки. Цей проєкт має на меті сприяти знайомству, спілкуванню та інтеграції внутрішньо переміщених осіб із львів'янами. Реалізація проєекту здійснюється Alliance of Development за підтримки німецької організації Stiftung Schüler Helfen Leben.

Екскурсія стала важливим елементом процесу адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у львівське середовище. Учасники мали змогу не лише дізнатися більше про історію та культуру Львівщини, але й відчути підтримку та теплий прийом від місцевих мешканців. Цей захід є яскравим прикладом того, як культура може об’єднувати людей та сприяти взаєморозумінню у важкі часи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ