"Дніпро" розгромив "Крижаних Вовків" і закріпився на першому місці в турнірній таблиці.

Херсонська команда завершила 2018 рік на першому місці в турнірній таблиці.

У Херсоні завершився 26 тур чемпіонату України з хокею - чемпіонату Української хокейної ліги - Парі-Матч між «Дніпром» та «Крижаними Вовками».

Поєдинок команди почали досить рівно і «Крижані Вовки» зробили непогану заявку на позитивний результат, проте під завісу двадцятихвилинки херсонці пробили захист опонента і тричі за дві хвилини відзначилися у воротах Віталія Власенка. Таким чином результативні бали собі в актив записали Святослав Тимченко, Валентин Сірченко і Олексій Янішевський, практично не залишивши шансів «Вовкам» відігратися.

У другій двадцятихвилинці херсонський клуб тільки підтвердив свої наміри закріпитися на першому місці в турнірній таблиці і ще 4 рази відзначився у воротах київського опонента. На цей раз гольовими кидками відзначилися Владислав Брага, Артем Целогородцев, Микита Макарицький і Микита Кругляков.

Заключний відрізок зустрічі пройшов за сценарієм двох попередніх періодів - команді Дмитра Підгурського вдалося відправити ще 4 шайби в ворота Віталія Власенка і довести рахунок до розгромних 11:0. За підсумками третього періоду дубль оформив Владислав Брага і по голу на свій рахунок записали Микита Коваленко, Іван Золотухін і Руслан Ромащенко.

Таким чином, завдяки двом перемогам над киянами, «Дніпро» посів першу сходинку в турнірній таблиці з 67 очками і відірвався від «Кременчука» на 5 балів.

«Дніпро» - «Крижані Вовки» 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

Шайби: 1:0 Тимченко (Целогородцев), 14:42; 2:0 Сірченко (Янішевський, Бондаренко), 15:25; 3:0 Янішевський (Шулешов), 16:26; 4:0 Брага (Целогородцев, Тимченко), 32:40; 5:0 Целогородцев (Тимченко, Брага), 36:39; 6:0 Макарицький (Пугачов, Золотухін - більш.), 37:10; 7:0 Кругляков (Тимченко, Брага), 37:24; 8:0 Коваленко (Будько), 45:25; 9:0 Золотухін (Макарицький), 54:30; 10:0 Брага (Тимченко, Целогородцев), 55:59; 11:0 Ромащенко (Коваленко), 57:51.

Дніпро: Петров (Сурканов - з 40:00); Шулешов - Пугачов, Афанасьєв - Матусевич, Матвієнко - Будько, Кругляков - Болотін; Бондаренко - Сірченко - Янішевський, Золотухін - Ромащенко - Жвачкін, Макарицький - Дуюн - Коваленко, Тимченко, Целогородцев - Брага.

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Чикіда - Приваліхін, Мікульчик - Фроленко; Черемнов - Дворник - Шабанов, Крючьонкін - Найдьонов - Давиденко, Шах - Бурнатов.