Слухай онлайн
Спорт

"Skoda" та "Nivea" відмовляються фінансувати ЧС із хокею у Білорусі

Генеральні спонсори чемпіонату світу з хокею "Skoda" і "Nivea" відмовилися фінансувати турнір, якщо його не перенесуть з Білорусі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заявах компаній.

Чеський виробник автомобілів та двигунів "Skoda" попередив, що не має наміру спонсорувати чемпіонат світу з хокею, якщо він відбудеться в Мінську.

"Ми пишаємося тим, що є партнером чемпіонатів світу 28 років. Але ми також поважаємо і підтримуємо права людини. Тому "Skoda" відмовиться від спонсорства чемпіонату світу з хокею з шайбою 2021 року, якщо Білорусь прийматиме ці змагання", - йдеться в офіційній заяві.

Солідарну позицію має інший партнер чемпіонату – "Nivea". Вони так само обурені свавіллям президента Білорусі Олександра Лукашенка і насиллям щодо протестувальників.

"Nivea виступає за повагу, єднання і протистоїть всім формам дискримінації та насильства. З огляду на поточну ситуацію, ми вирішили, що бренд Nivea не буде спонсором ЧС-2021, якщо він буде проводитися в Білорусі. Ми вже повідомили Міжнародну федерацію хокею про це і будемо уважно стежити за поточними обговореннями питання", - має тверду позицію компанія.

ЧС-2021 має відбутися в Мінську і Ризі з 21 травня по 6 червня. Рішення про те, чи відбудеться чемпіонат світу в Білорусі, буде прийнято до 27 січня на Раді Міжнародної федерації хокею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ