Слухай онлайн
Cуспільство

До 20 січня боларди при в’їзді у історичний Львів мають бути в робочому стані

13 січня розпочнуться роботи із налагодження системи роботи автоматичних болардів, встановлених при в’їзді у історичну частину міста. Протягом тижня, до 20 січня, боларди повинні бути у робочому стані, однакточнийтермін їх запуску у штатному режиміпоки не відомий – потрібно узгодити всі питання. Про це повідомив радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід. Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Зараз міська рад вже встановила5 болардів на вул. Беринди, Руській та Братів Рогатинців та захисні стовпці біля світлофорних стійок, що запобігають наїздові на обладнання. Тому наступного тижня інженери налагоджуватимуть роботу болардів.Проте це не означає, що вже після 20 січня боларди будуть працювати в штатному режимі», - зазначив Олег Шмід.

Перед запуском потрібно узгодити всі деталі та питання, пов'язані з доступом автомобілів мешканців пішохідної зони.

«Поки невирішеним залишається питання про порядок регламентованого заїзду в пішохідну зону, а також потрібно відтестувати режими роботи болардів. В наших інтересах – не створити незручності для мешканців Старого міста, мінімізувати людський фактор при керуванні обладнанням. Для вирішення цих питань потрібний якийсь час. Але сподіваюся, до кінця січня боларди можна буде ввести в дію вже у штатному режимі», - додав Олег Шмід.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ