У Привокзальному сквері Івано-Франківська встановлюють новий монумент – відреставрований старий паровоз з Локомотиворемонтного заводу.
Про це інформує Типовий Франківськ.
Раніше на одній із оперативних нарад директор АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Руслан Терешко розповів, що на місці, де встановлюють паровоз, розкопали плиту, на якій колись стояв пам’ятник Сталіну. Її успішно зруйнували і на цьому місці встановили бетонні блоки, на яких стоятиме паровоз, що важить 40 тонн.
Роботи зі встановлення паротяга мають закінчити завтра, 12 серпня.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ