Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

До енергосистеми після планового ремонту приєднано черговий блок АЕС потужністю 1000 МВт

СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 8 червня: до енергосистеми після планового ремонту приєднано черговий блок АЕС потужністю 1000 МВт; до 16:00 обмеження споживачів не передбачаються

ГЕНЕРАЦІЯ, ПЕРЕДАЧА, СПОЖИВАННЯ

На одній з АЕС після планового ремонту, завершеного на 10 днів раніше строку, включили в роботу енергоблок. Він додасть до енергосистеми 1000 МВт потужності.

Це дещо знизить дефіцит електроенергії в країні, який виник  через російські атаки. Нагадаємо, це вже третій атомний блок, на якому виконано планові роботи для підготовки до ОЗП. Мета - підготувати усі блоки до стабільної та безперебійної роботи в опалювальний сезон.

Поточної доби дефіцит в енергосистемі наявний у вечірні години. Обмеження електропостачання заплановані на період з 16:00 до 24:00. Впродовж дня до 16:00 обмежень споживачів не планується. Відключення не передбачені для підприємств критичної інфраструктури.

НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ

Через ворожі удари по м. Нікополь на Дніпропетровщині знеструмлювалися побутові споживачі.

На Харківщині ворожий боєприпас влучив у технологічне обладнання газорозподільної станції. При цьому було наскрізь пробито газопровід.

СТАН МЕРЕЖ

На Київщині вимикалась високовольтна повітряна лінія. Розрахункове місце пошкодження розташоване на території Білорусі. Лінію включено в роботу.

У західному регіоні під час грози вимикалась високовольтна повітряна лінія. Дією автоматики її включено в роботу.

На Житомирщині з технологічних причин вчора відключалась повітряна лінія обленерго. В результаті знеструмилась підстанція та приєднані до неї побутові споживачі.

У Тернопільській області з технологічних причин знеструмилися три підстанції обленерго та приєднані до них побутові споживачі.

ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 29 095 МВт*год. Експорту не передбачається.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ