Слухай онлайн
Cуспільство

До Львова їде Державний Секретар Ватикану Кардинал П’єтро Паролін

До Львова 18-19 червня з офіційним візитом прибуде Державний Секретар Ватикану Кардинал П’єтро Паролін. Цей візит є не лише виключно церковним, але й державним. Про це сьогодні, 14 червня, під час прес-конференції розповів розповів Митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви, Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Додамо, що Державний Секретар Ватикану прирівнюється у посаді до прем’єр-міністра країни.

За словами Митрополита Мечислава Мокшицького, цей візит офіційно розпочинає акцію “Папа для України”, а також відбувається в часі 25-ліття відновлення структур Католицької Церкви в Україні та 15 річниці візиту Йоана Павла ІІ до нашої країни.

«Цей візит не лише пасторальний. Він є дуже важливим для України. Ми сподіваємось, що цей візит приверне увагу світової громадськості до проблем в Україні. Для усіх нас це дуже важлива подія», - сказав Митрополит Мокшицький.

Окрім Львова Державний Секретар Ватикану відвідає також Київ та Запоріжжя.

18 червня П’єтро Паролін зустрінеться з головою Львівської ОДА. Окрім того, в програмі візиту заплановано низка зустрічей з єпископами, священиками та семінаристами РКЦ та УГКЦ. Оскільки цей візит перед усім пасторальний, представник Святішого Отця має бажання познайомитись з життям різних парафіяльних спільнот Львова, почути про нагальні потреби католиків в Україні і, зокрема, у Львові.

Цього ж дня о 10.00 Кардинал Паролін очолить Святу Месу в Латинській Катедрі Львова (пл. Катедральна, 1).

Одним із важливих пунктів програми стане відкриття та благословення Архідієцезіального музею при Римо-Католицькій Курії, а також освячення землі під будівництво нового храму ім. святого Йоана Павла ІІ біля іподрому, місця, де в 2001 році Папа Йоан Павло ІІ звершував Святу Літургію.

Довідка Львівської міської ради.

Відвідини Львова держсекретарем Ватикану відбудуться в рамках його візиту до України, який триватиме з 15 по 20 червня і має на меті висловити солідарність Папи Франциска з українським народом. Протягом 5 днів він відвідає Запоріжжя, Київ та Львів. Державний секретар Ватикану — це друга особа після Папи Римського.

Кардинал Паролін зустрінеться з Президентом України, представниками державної та місцевої влади, ієрархами Римсько-Католицької Церкви в Україні та Української Греко-Католицької Церкви, вимушеними переселенцями та Комітетом “Папа для України”.

Візит другої особи Ватикану також пов’язаний з Ювілеєм Милосердя, тому що це конкретний жест милосердя до тих людей, що страждають в Україні від наслідків війни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ