Слухай онлайн
Cуспільство

Димінський з Швейцарів відсудив 1,2 млн доларів в Насалика

Апеляційний суд Києва заарештував дві земельних ділянки й автомобіль міністра енергетики й вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" (Львів) Петра Димінського. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Раніше Димінський звернувся в суд з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних у розмірі 2,7 млн гривень.

2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, у якому просив накласти арешт на земділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області й автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.

3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.

У зв'язку із цим Димінський подав апеляцію на це рішення.

Апеляційний суд визнав обґрунтованим допущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земділянки й автомобіль, що може ускладнити виплату позики у разі прийняття позитивного для Димінського рішення.

Суд задовольнив скаргу Димінського й заарештував 2 земділянки й автомобіль Насалика.

Рішення оскарженню не підлягає.

Як повідомляли Українські Новини, дружина Насалика повернула йому 700 тис. гривень безпроцентної фіндопомоги.

Насалик задекларував більше 120 тис. гривень від вкладу в Ощадбанку. Також міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик залишився без матеріальної допомоги у жовтні.

Українські новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ