Слухай онлайн
Cуспільство

Евакуатори повернулись до Львова: в перший день не пощастило 8 водіям

Від учора, 23 січня, в місті відновилась робота евакуаторів. Вони переміщують автомобілі, що перешкоджають дорожньому руху автотранспорту, міського пасажирського транспорту та припарковані не у спеціально відведених місцях, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, вчора, 23 січня, у місті працювало 2 евакуатори. За день на штрафмайданчик перемістили 8 автомобілів-порушників. 

«Евакуатори працюють відповідно до останнього рішення виконавчого комітету. Автомобілі евакуйовують разом із працівниками ДАІ», - повідомив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 18 січня виконавчий комітет прийняв рішення «Про затвердження положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури міста Львова».

Положення було удосконалене відповідно до рішення суду, опрацюване з прокуратурою та Львівським міським управлінням міліції, а також ДАІ.

Цим рішенням затвердили форму Акту тимчасового затримання транспортного засобу, форму Акту про встановлення перешкод для дорожнього руху та міського пасажирського транспорту, а також договір про співпрацю між міським управлінням міліції та ЛКП «Львівелектротранс».

Відтак, згідно з новим положенням, Акт огляду та тимчасового затримання підписує представник ДАІ, Протокол про адміністративні правопорушення також підписує працівник ДАІ. Вартість переміщення автомобіля складає 289,98 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ