Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Фонд держмайна затвердив перелік об’єктів малої приватизації

Фонд державного майна затвердив перелік із 792 об’єктів малої приватизації, які підлягають продажу в 2019 році. Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

"До нього (переліку - ред.) ввійшли нові об’єкти і ті, що не встигли приватизувати минулого року. Загалом 792 об’єкти, з яких 48 - пакети акцій, 92 - єдині майнові комплекси, 190 - об’єкти незавершеного будівництва, 402 - окреме майно та 59 об’єктів соціально-культурного призначення", - йдеться в повідомленні.

Трубаров зазначив, що цього року буде виставлено на продаж близько 10 об’єктів державного концерну «Укроборонпром». Зокрема, Херсонський завод «Судмаш», «Вінницький авіаційний завод «ВІАЗ», «Запорізький автомобільний ремонтний завод», Ніжинський ремонтний завод інженерного обладнання» та інші. Також на приватизацію будуть виставлено Головинський кар’єр, єдині майнові комплекси: «Дніпровський електровозобудівний завод», «Київмашсервіс» та Первомайська гідроелектростанція.

З повним переліком майна, що буде виставлено в 2019 році на аукціони, можна ознайомитися на сайті Фонду державного майна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ