Слухай онлайн
Політика

ФОП - єдиноподатник та Інтернет-магазин

Про це сьогодні, 30 вересня, повідомили в управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДПС у Львівській області.

Фізична особа – підприємець може здійснювати торгівлю через власний Інтернет - магазин і при цьому застосовувати спрощену систему оподаткування 2 або 3 групи.

Нормами ПКУ дозволено продаж товарів платниками єдиного податку як громадянам, так і суб’єктам господарювання.

Код виду економічної діяльності (КВЕД) 47.91 - роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет.

У разі здійснення діяльності через Інтернет –магазин підприємцю слід дотримуватися норм ПКУ, що регулює спрощену систему оподаткування.

Це, зокрема, контроль обсягу доходу (2 група – 1.5 млн., 3 група – 5 млн. на рік), необхідність застосування РРО після перевищення обсягу продажу в 1 млн. грн. Останнє не стосується ФОПів, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Для них застосування РРО є обов’язковим (п.296.10 ПКУ).

Також необхідно дотримуватися норми ПКУ (п.291.6), що зобов’язує платників єдиного податку здійснювати розрахунки за відвантажені товари виключно в грошовій формі (готівковій, безготівковій).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");