Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Фракція УКРОП у ЛМР підтримала освітянські профспілки щодо підвищення зарплат педагогам

Депутати звернулись до Кабінету Міністрів України з трибуни Львівської міської ради з вимогою врахувати усі вимоги проекті Держбюджету-2019 та підняти зарплати освітянам.

Акції протесту педогогів, які цього тижня прокотились по усій країні, яскраво свідчать про ставлення нинішньої влади до освітньої галузі. На 28-му році незалежності багато педагогів отримують зарплатню, яка межує із прожитковим мінімумом. При цьому, з року в рік кожна влада годує їх обіцянками про підвищення зарплат.

«Ми підтримуємо профспілки освітньої галузі, які вимагають насамперед підвищити встановити прожитковий мінімум на рівні фактичного, а не ефемерного, а вже відповідно до цього нараховувати зарплати людям, - каже голова фракції УКРОП у ЛМР Ігор Телішевський. -, Крім того, має бути ліквідована заборгованість про заробітній платі та відновлені доплати і надбавки різним категоріям працівників-освітян. Для прикладу, профспілки чітко констатують факт, що впродовж останніх двох років педагогічним працівникам заробітна плата підвищувалася двічі, про що влада не забула гучно відзвітувати.  Але чомусь при цьому вона «забула» сказати, що  заробітна плата науково-педагогічних та наукових працівників не змінювалася взагалі! Люди, які навчають дітей, не повинні бідувати. То ж вимагаємо прислухатись до думки профспілок освітянської галузі та врахувати усі вимоги проекті Держбюджету-2019».    

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...