Поліція розпорошила сльозогінний газ після того, як мігранти почали жбурляти каміння.
Принаймні з десяток імпровізованих хатин загорілися.
Демонтажні загони працюють у південному секторі табору і, здається, не чіпають намети, в яких хтось живе. Робітників супроводжують спецпідрозділи поліції.
Уряд планує переселити мігрантів у центри прийому біженців.
У "джунглях" живуть здебільшого мігранти з Близького Сходу, Афганістану та Африки, які сподівають дістатися до Британії і часто користуються послугами торгівців людьми, щоб потрапити на територію країни незаконно.
Уряд заявляє, що виселення торкнеться приблизно тисячі мігрантів, але гуманітарні організації кажуть, що на території табору живуть набагато більше людей. Точна їхня кількість невідома.
Мігранти бояться, що їх змусять здавати відбитки пальців і подавати прохання про притулок у Франції, а вони хочуть дістатися до Британії.
Увечері у понеділок сутички тривали. Група мігрантів спробувала пройти до автошляху, що веде до Кале.
За даними французький ЗМІ, дехто з них мали металеві прути.
Поліція відтіснила їх назад до табору.
Принаймні чотирьох людей заарештували.
У вівторок демонтажні бригади планують продовжити роботу.
Під прикриттям темряви групи мігрантів спробували дістатися до вантажівок на трасі, що веде до порту Кале. Поліція застосувала сльозогінний газ, відтіснивши їх назад.
У понеділок демонтажні загони вступили в "джунглі". Вони зустріли певний опір. Кілька мігрантів і протестувальників кидали каміння, намагаючись відкласти своє виселення.
Від стихійної південної частини поселення уже мало що залишилося.
Уряд намагається заохотити людей переселитися у офіційне житло, облаштоване у судових контейнерах неподалік. Але більшість відмовляються, побоюючись, що їх змусять просити притулку у Франції.
Куди подінуться сотні виселених - поки що неясно.