«Галицькі Леви» розгромно програли «Білому Барсу»

У Новояворівську відбувся матч 28-го туру, де «Галицькі Леви» приймали «Білий Барс».

Вже з перших хвилин «барси» взяли ініціативу в свої руки, і на 13-й хвилині відкрили рахунок завдяки точному кидку Владислава Куцевича в меншості. Однак через півтори хвилини господарі змогли відігратися, і теж в меншості – шайбу закинув Ілля Генералов. Але ще в першому періоді хокеїсти «Білого Барса» змогли вийти вперед, відзначилися Микита Лесніков та Руслан Ромащенко.

Завдяки другий покинутій шайбі все тим же Ромащенко та точному кидку Дмитра Даниленко, переможець в матчі став відомий практично за підсумками другого періоду.

Уже на старті третього періоду Михайло-Максим Ядловський реалізував більшість, і задав тон двадцятихвилинки. Спочатку Олександр Воронін реалізував подвійну більшість «барсів», а слідом Руслан Ромащенко оформив хет-трик.

Фінальний рахунок встановив форвард «Білого Барса» Артем Козієнко, який закинув другу шайбу своєї команди в меншості.

Свій наступний матч «Галицькі Леви» проведуть 14 січня у Харкові проти МХК «Динамо».

УХЛ. «Галицькі Леви» – «Білий Барс» 1:9 (1:3; 0:2; 0:4)

Шайби: 0: 1 Куцевич (Даниленко – менш.), 12:02. 1: 1 Генералов (Дворник – менш.), 13:51. 1: 2 Лесніков (Куцевич, Разумов – більш.), 14:14. 1: 3 Ромащенко (Панов, Тимченко), 15:58. 1:4 Ромащенко (Тимченко, Панов), 24:01. 1: 5 Даниленко (Куцевич, Разумов), 39:24. 1: 6 Ядловський (Лесніков, Воронін – більш.), 41:48. 1: 7 Воронін (Лесніков, Даниленко – більш.), 44:28. 1: 8 Ромащенко (Тимченко, Панов), 55:20. 1: 9 Козієнко (Табашник, Ядловський – менш.), 58:11.

«Галицькі Леви»: В’язовов; Ратушний – Толстушко; Кізло – Генералов – Дворник, Сисак – Сірченко, Середа – Порупа, Сивульський – Тонковид; Кізло – Дворник – Генералов, Абаджян – Муртищев – Арабов, Брага – Алексейчук – Попережай, Арустамов.

«Білий Барс»: Люльчук; Табашник – Герцик, Воронін – Ядловський, Гриценко – Васильєв, Савченко; Панов – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Лесніков – Разумов, Печерських – Дурдиєв – Лесніков, Козієнко – Сеник – Гуменюк.