«Галицькі Леви» здобули третю перемогу у чемпіонаті УХЛ

У Новояворівську відбувся матч 19-го туру, в якому «Галицькі Леви» обіграли броварських «Вовків».

Результат поєдинку багато в чому вирішила гра в нерівних складах. Перші ж два вилучення «Вовків» стали результативними для господарів – спочатку відзначився Ілля Генералов, а другу шайбу на свій рахунок записав капітан «Левів»  Всеволод Толстушко. Цікаво, що всі свої 8 шайбу в нинішньому сезоні Толстушко закинув в більшості.

В середині другого періоду розрив у рахунку збільшив Роман Кізло, який відкрив таким чином рахунок своїм голам в Українській хокейній лізі. У дебюті третього періоду «Вовки» все ж «розмочили».

Таким чином, «Галицькі Леви» оформили свою третю перемогу в сезоні. Свій наступний матч команда Михайла Чіканцева проведе 25 листопада  на виїзді проти «Білого Барсу», а наступний  домашній матч буде зіграний проти «Донбасу» 27 листопада о 18:00.

УХЛ. 22.11.2017. Новояворівськ. Льодова арена.19-й тур. «Галицькі Леви» – «Вовки» 3:1 (2:0; 1:0; 0:1)

Шайби: 1:0 Генералов (Сірченко, Дворник – більш.), 9:49. 2:0 Толстушко (Сірченко, Генералов – більш.), 11:52. 3:0 Кізло (Дворник, Толстушко), 33:59. 3:1 Бобков (Шапіро), 42:36.

«Галицькі Леви»: В’язовов (Александров); Ратушний – Толстушко, Черня – Сисак, Середа – Порупа, Тонковид; Кізло – Дворник – Генералов, Арустамов – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Сірченко – Панченко, Брага, Абаджян.

«Вовки»: Гордюшин (Швець); Татарин – Бугаєв, Курпіч – Жаріков, Нікітін – Пріваліхін; Боронило – Шахов – Шапіро, Черемнов – Бобков – Черниченко, Мілінській – Омельченко – Пуголовкін, В. Світлий – Носко – Маслюк.