Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Геращенко розповіла з ким партія Порошенка не об’єднуватиметься у парламенті

Партія «Європейська Солідарність» йде в парламент здобувати владу і закликає демократичний табір вести виборчу кампанію коректно. Про це сьогодні, 11 червня, під час прес-конференції у Львові розповіла перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Ірина Геращенко зауважила, що «Європейська Солідарність» - це партія з право-центричною ідеологією.

«Програму політичної партії ми напрацювали у жвавих дискусіях. Нашими завданнями є побудова сильної держави опираючись на децентралізацію, захист прав людини, спільна відповідальність , захист українських традицій та цінностей. У новому парламенті ми будемо пильнувати, аби наша країна не зійшла із вірного курсу. Ми йдемо в парламент здобувати владу», - сказала Ірина Геращенко.

Водночас вона додала, що партія ніколи не об’єднається з «улампами партії регіонів та людьми Януковича». Натомість політична сила Порошенка готова об’єднуватися із тими, які підтримують курс в ЄС та НАТО.

«Наша ключова мета – це членство в ЄС та НАТО. Саме НАТО буде тією парасолькою, яка зможе захистити від агресії. ЄС – це реформи, які мають покращити економічні та соціальні стандарти українців. Партія декларує серйозне посилення кадрового складу не за рахунок відомих зірок, а за рахунок професіоналів. Ми є тією командою, як я називаю «політичний спецназ», яка зможе захистити країну поєднуючи досвід, професіоналізм та ідеологію», - сказала Ірина Геращенко.

Як зазначив екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка, львів’яни стабільні у своєму політичному виборі, а партія «Європейська Солідарність» сповідує саме європейські та євроатлантичні цінності.

«Дуже важливо, що партію очолив п’ятий президент України Петро Порошенко. Суттєво оновився склад партії, приходять нові люди та нові обличчя. Перед нами поставлені не прості завдання – необхідно захищати те, що пов’язано з обороноздатністю країни.

Ми бачимо, тривожні сигнали, адже в Україну повертаються ті політичні мігранти, яких Революція Гідності виштовхала за межі країни. Ці повернення непокоять сьогодні багатьох людей. Якщо ми будемо мати левову частку підтримки громадян, то зможемо захистити Україну та цінності до яких ми усі так прагнемо», - сказав Олег Синютка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ