Слухай онлайн
Cуспільство

Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України, Митрополит Львівський Кардинал Мар'ян Яворський звернувся до вірних з нагоди Воскресіння Господнього

Учора, 18 квітня, Голова Конференції Римо-Католицьких Єпископів України, Митрополит Львівський Кардинал Мар'ян Яворський звернувся до вірних з нагоди Воскресіння Господнього. Про це повідомляє Католицький медіа-центр. Текст звернення подаємо повнотекстово.
„Свято Воскресіння – це свято перемоги Христа та свято перемоги віруючої людини!
 Христос-Спаситель прийшов у світ, щоб подолати гріх і смерть та дати нам повноту життя – вільне життя Божих дітей, вічне життя. Цю правду ми особливим чином переживаємо зараз – під час Великодніх Свят. Внаслідок своєї смерті на хресті Христос стає жертвою примирення між небом і землею. Гріх подолано. Своїм Воскресінням Христос чинить нашу людську натуру учасницею Божої Слави. Людське тіло змінено. У Воскреслому Христі усі віруючі в Нього разом з Ним покликані до вічного щастя.
Відповідно до нашої віри у Воскреслого Христа ми переживаємо сьогодні велич дару, який Він нам несе, і одночасно виняткове зміцнення. Світ, в якому ми живемо, не є для нас світом без сенсу – не є домом, в якому ми живемо до похорону. Ми долаємо труднощі нашого життя, поділяємо страждання Христа тому, що віримо у зустріч з Ним. Більше того, замість того, щоб приходити у відчай від життєвих випробувань, ми відкриваємося на наше воскресіння з Христом. Він показує нам Дорогу. Святий Павло пише у Посланні до Римлян (8, 16-17): “Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми – діти Божі ... спадкоємці ж Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки разом із ним ми терпимо, щоб разом із Ним і прославитись”.
Намагаймося поглиблювати нашу віру у Воскресіння – ніколи не відступаючи від Нього, ніколи не відмовляючись від Нього. Встаньмо під хрестом Ісуса, як Його Мати і три жінки, щоб потім стати, як Вони, провісниками Воскресіння.
Христос Воскрес. Воістину воскрес. Алилуя!”
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...