Слухай онлайн
Економіка

Греції надали останній в цьому році мільярд євро

Греції надали останній в цьому році мільярд євро, - Німецька хвиля.

Міжнародні кредитори перерахували Греції один мільярд євро, що допоможе країні збалансувати бюджет і розрахуватися з боргами.

Міжнародні кредитори надали Греції один мільярд євро у вівторок, 22 грудня, згідно з умовами третього пакету допомоги Афінам. У Європейському стабілізаційному фонді (ESM) заявляють, що ці кошти допоможуть Афінам розрахуватися з боргами та збалансувати бюджет. "Наданням мільярда євро ESM підтримує грецький уряд у реформаційних процесах", - цитує голову ESM Клауса Реґлінґа інформагенція AFP.

Серед реформ, які проводить грецький уряд, плани приватизувати мажоритарну частку акцій електропостачальника Admie. Серед уже проведених реформ - уможливлення конфіскації житла, підвищення ставок податків та зборів.

Наданий Греції мільярд є останнім траншем із перших 16 мільярдів, наданих Греції міжнародними кредиторами. Загальна сума допомоги згідно з програмою, про яку кредитори домовилися з Грецією в серпні, становить 86 мільярдів. Загальна сума попередніх двох програм допомоги, починаючи з 2010 року, становить 240 мільярдів євро. Ще 5,4 мільярда євро ESM надав Греції на рекапіталізацію банків.

DW.COM

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ