Слухай онлайн
Cуспільство

Хлопчику на візку відмовили в екскурсії на завод Roshen

Єгору Панасюку, хлопчику з ДЦП, відмовили в екскурсії на завод ROSHEN. Цю інформацію "Українській правді. Життя" підтвердила його мама Вікторія.

"Я мала розмову з пані Наталею, старшим екскурсоводом. Вона підтвердила, що нам відмовили по причині того, що екскурсія обмежена в часі, в нас візок і ми будемо затримувати групу, –  розповіла Вікторія.  –

Але у нас ніколи не було проблем у цьому питанні. Верх цинізму – мені запропонували почекати годину, і нам  після екскурсії винесуть щось солодке".

Вікторія розповіла, що напередодні організатори екскурсії запитували ROSHEN, чи можна прийти дитині з інвалідністю, і отримали ствердну відповідь.

"На мої запитання, як же так і до кого звертатися, щоб зрозуміти чи взагалі можливо людям з інвалідністю потрапити на екскурсію на Рошен, [старший екскурсовод – УП] порадила звернутися в головний офіс до менеджера з реклами.

Це був перший раз коли нам не дозволили піти на замовлену екскурсію по причині інвалідності. Дуже показово, що то був Рошен :)", – каже мама Єгора.

Вона також займається спецшколою "Надія". У цьому закладі навчається майже 400 дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

"Якщо в "Рошені" щось не підходить для таких дітей, то з ними треба працювати, щоб і в цих дітей був доступ", –  переконана жінка.

Українській правді. Життя

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ