Хокей: «Дніпро» насухо розгромив «Білий Барс»

Свій другий матч в історії Української хокейної ліги херсонський «Дніпро» також провів вдома. Після «сухої» перемоги 4:0 над «Крижаними Вовками», команда Дмитра Підгурського мала зіграти проти «Білого Барсу», бронзових призерів минулого сезону, повідомили в Українській хокейній лізі.

Старт гри видався равним і рівним до 15-ї хвилини, коли рахунок відкрив Олексій Янішевський. Другу шайбу «Дніпра» в матчі через півтори хвилини закинув Сергій Афанасьєв, реалізувавши більшість. Цей гол поклав початок серії вилучень, коли гравці заходили на лавку штрафників буквально один за одним.

Так тривало і в другому періоді, і «Дніпро» майстерно зіграв при розіграші чисельної переваги. Дві шайби в більшості відправив у ворота херсонців Микита Макарицький, ще одна в активі Сергія Афанасьєва. «Білому Барсу» не допомогла і заміна воротаря, Олександр Качула також встиг пропустити від Андрія Жвачкіна на 46-й хвилині матчу.

Третій період став менш результативним на голи, але не на емоції. «Барси» йшли в атаку, намагаючись відзначитися «шайбою престижу», херсонцям ж вкрай необхідно було вистояти і довести справу до шатауту. Фінальний рахунок встановив Микита Коваленко, який реалізував ще одну більшість своєї команди.

7:0, друга поспіль перемога «Дніпра», і вже 120 «сухих» хвилин на рахунку Олега Петрова - «Дніпро» видав непоганий старт, і вже відчув смак перемог. Свій наступний матч херсонці проведуть 23 вересня проти МХК «Динамо», а «Білий Барс» днем ​​раніше зіграє з «Донбасом».

Заключний матч другого туру відбудеться завтра в Києві, де «Крижані Вовки» приймають «Донбас». Початок матчу о 18:30, пряма трансляція на телеканалі XSPORT. Нагадаємо, що раніше МХК «Динамо» розгромно поступилося «Кременчук».

«Дніпро» - «Білий Барс» 7:0 (2:0; 4:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Янішевський (Бондаренко, Коляда), 16:02. 2:0 Жвачкін (Афанасьєв, Пугачов - більш.), 16:49. 3:0 Бондаренко (Коляда, Макаріцкій - більш.), 30:52. 4:0 Афанасьєв (Білоусов - двойн. Больш.), 32:38. 5: 0 Макаріцкій (Коляда, Бондаренко), 33:13. 6:0 Жвачкін (Пугачов), 35:47. 7:0 Коваленко (Пугачов, Золотухін - більш.), 48:12.

«Дніпро»: Петров; Білоусов - Декало, Пугачов - Афанасьєв, Шпак - Шулешов, Будько - Матусевич; Бондаренко - Коляда - Янішевський, Золотухін - Коваленко - Жвачкін, Найдьонов - Сірченко - Макарицький, Брага - Целогородцев - Тимченко.

«Білий Барс»: Кучер; Логач - Ядловський, Гребеник - Таран, Васильєв - Гриценко, Грицюк; Бородай - Качан - Тимченко, Дурдиев - Печерських - Лєсников, Панченко - Арабов - Генералів, Панов - Андращук - Ромахін.