Хокей: «Кременчук» на класі обіграв МХК «Динамо»

Сьогодні, 20 жовтня, у Харкові між місцевим МХК «Динамо» і «Кременчуком» продовжився одинадцятий тур чемпіонату України з хокею - чемпіонату Української хокейної ліги. Гра завершилася з рахунком 1:7 на користь гостей. Про це повідомила прес-служба Української хокейної ліги.

Кременчужани гарантували собі перемогу ще в першому періоді.

Поєдинок команди почали досить рівно, але під кінець двадцятихвилинки кременчужани всього за 2 хвилини і 10 секунд змогли відправити у ворота Владислава Гурка відразу три шайби, чим і визначили результат цієї зустрічі. Відзначитися гольовими балами змогли Данило Фурса, Олексій Зайцев і Богдан Поліщук.

Відповісти на пропущені шайби "динамівці" змогли тільки під кінець другого періоду, коли на два точні кидки від Олексія Красильникова і Всеволода Толстушко, Микита Олійник зміг розпечатати ворота Микити Гордюшина.

У третьому періоді "городяни" тільки затвердили своє лідерство і ще двічі розписалися у воротах супротивника - цого разу відзначилися Іван Савченко та Тимур Гриценко, встановивши таким чином остаточний рахунок 1:7 на користь команди з Кременчука.

Заключний матч одинадцятого туру УХЛ відбудеться завтра, 21 жовтня, о 13:00 між «Білим Барсом» і «Дніпром». Пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайті XSPORT.ua.

МХК «Динамо» - «Кременчук» 1:7 (0:3, 1:2, 0:2)

Шайби: 0:1 Фурса (Зайцев), 12:00; 0:2 Зайцев (більш.), 13:28; 0:3 Поліщук (Красильников, Грицьких), 14:10; 0:4 Красильников (Кривошапкін, Грицьких), 29:47; 0:5 Толстушко (Грицьких - більш.), 37:29; 1:5 Олійник (Лісін), 38:23; 1:6 Савченко (Ворона, - менш.), 41:47; 1:7 Гриценко (Савченко), 12:03;

МХК «Динамо»: Гурко (Рижов); Жовнір - Дегтярьов, Лісін - Матвієнко, Бабчук - Наливайко, Шматько - Швоєв; Худяков - Ромащенко - Олійник, Колядинський - Кобіков - Скребела, Халін - Максименко - Сиротенко, Пойманов - Праведний - Гайдамака.

ХК «Кременчук»: Гордюшин (Петленко); Толстушко - Грицьких, Севрюгин - Бєльський, Горлушко - Бойових, Савицький - Хрішпенц; Поліщук - Красильников - Кривошапкін, Савченко - Гриценко - Шиманський, Кисельов - Фурса - Зайцев, Муртіщев.