Слухай онлайн
Здоров'я

Індія передала Україні 50 тис. капсул препарату для боротьби з COVID-19

Як повідомили 13 липня у прес-службі МОЗ, Україна, у якості гуманітарної допомоги, отримала від Республіки Індія партію антивірусних препаратів, які використовуються у лікуванні пацієнтів, хворих на коронавірус COVID-19.
Фото: МОЗ

Цих медикаментів вистачить на лікування близько 5 тис. пацієнтів.

Церемонія передачі препаратів відбулася 13 липня у Міністерстві охорони здоров’я України.

"Україна дуже вдячна за гуманітарну допомогу у 50 тис. капсул препарату. Цей засіб внесений у вітчизняний протокол лікування і наші лікарні, визнані опорними у боротьбі з COVID-19 дуже зацікавлені у тому, щоб його отримати. Цієї партії вистачить для того, щоб пролікувати близько 5 тис. пацієнтів", - підкреслив заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко.

Посол Республіки Індія в Україні Партха Сатпатхі зауважив, що у разі потреби можуть бути додаткові поставки цього засобу. "Питання охорони здоров'я - питання національної безпеки. Коли ми отримали запит від України, то вирішили допомогти. Якщо він (препарат, - ред.) стане вам у пригоді, то ми готові допомагати ще", - наголосив Партха Сатпатхі.

Нагадаємо, що препарат містить у собі 75 мг діючої речовини Oseltamivier Phosphate і включений в український протокол лікування від коронавірусної хвороби COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");