Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика  |  Cуспільство

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ТАБАЧНИКА З ПОСАДИ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ

Сьогодні, 15 березня, сесія Івано-Франківської обласної ради схвалила Звернення до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина і Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з вимогою “ звільнити Дмитра Табачника з посади Міністра освіти і науки України”. Про це повідомили у прес-службі голови Івано-Франківської облради.


Зокрема, у заяві сказано, що «депутати Івано-Франківської обласної ради глибоко занепокоєнні призначенням на посаду Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника, відомого своїми українофобськими поглядами. Його заяви про черговий перегляд історії України, про зміну мовної концепції в освіті і врешті намагання ліквідувати зовнішнє незалежне оцінювання не можуть залишити нас байдужими. Втілення намірів міністра означає не просто відхід від принципів Болонського процесу, а й повернення в освіту корупції та нав'язування комплексу меншовартості нашим дітям і молоді. А тому заявляємо рішучий протест проти перебування Дмитра Табачника на посаді та проти намірів знову повернути освіту до застарілого зразка, що веде до хабарництва, розкручування нового витка корупції, віддалення від сучасних освітніх світових програм. Це замах на душі та уми молодого покоління українців, якого не можемо допустити.

 

 Застерігаємо від впровадження антиукраїнських ідей у гуманітарну сферу та заявляємо по готовність протистояти таким намірам.

 

Віримо у перемогу здорового глузду та підтримуємо плани консолідації українського суспільства довкола невідкладних економічних змін і рішуче протестуємо проти спроб денаціоналізації гуманітарної сфери, знищення засад формування сучасної школи, через відміну зовнішнього незалежного оцінювання, створення перешкод для молоді у здобутті знань та входження України в європейський освітній простір. Ніхто не має права повертати Україну у минуле».  

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ