Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

“Із полум'я зродились”: у Львові відкривається виставка про Героїв сьогодення

4 квітня о 14.00 у Львівському історичному музеї на площі Ринок, 6 відкривається унікальна виставка фотографій та артефактів війни “Із полум'я зродились”, яку присвячено українським військовим, волонтерам та медикам.
Шолом Вадима "Karaya" Ворошилова

Понад 40 експонатів з колекції Національного музею Революції Гідності, які розповідають 23 історії учасників російсько-української війни від команди проєкту “Із полум’я зродились”. У проєкті та однойменному артбуці, зробленому фотографинею  Міною Сорвіно, зібрані портрети українців – героїв, що на наших очах творять нову історію світу. 

Виставка знайомить з Героями: військовими, медиками, волонтерами, що наближають Перемогу. Серед них – Юлія "Тайра" Паєвська, Вадим "Karaya" Ворошилов, головний анестезіолог ЗСУ Олександр Бугай, Давид Касаткін “Хімік”, волонтерка Тата Кеплер, Леонід Остальцев. 

Речі, які вже стали музейними експонатами, належали українським військовим, медикам та волонтерам. Серед артефактів є почесні медалі, нагороди, малюнок, зроблений полеглим захисником Віталієм Киркачем-Антоненком, картина військової волонтерки, парамедика й поліціянтки Тати Кеплер та інші експонати, кожен з яких несе в собі історію героя. 

В програмі заходу:

На відкритті виставки один із героїв проєкту, Іван Тимочко зі Львівщини, який передав макет 122-міліметрової самохідної артилерійської установки “Гвоздика” до експозиції, розповість про свій бойовий шлях та військовий досвід. З 2016 до 2019 року він служив у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила, а після лікування та демобілізації очолив Раду резервістів сухопутних військ ЗСУ.  

Історії героїв та експонатів розповість під час авторської екскурсії співорганізаторка проєкту Ірина Солошенко, з музичним привітанням виступить фронтмен гурту “Мандри” Сергій “Фома” Фоменко. 

На відкритті відбудеться благодійний аукціон на підтримку збору на нагальні потреби евакуаційних вагонів (мобільна евакуація поранених).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ