Слухай онлайн
Політика

Ізраїль закрив в'їзд представникам 20 неурядових організацій

Міністерство з безпеки та стратегічних питань Ізраїлю в неділю, 7 січня, оприлюднило список з 20 неурядових організацій, представникам яких заборонили в'їзд в країну. Внесені у список організації закликали до бойкоту країни через її політику щодо Палестинських територій,- DW.

"Ми перейшли від оборони до наступу. Організації, які виступають за бойкот, повинні знати, що держава Ізраїль буде діяти проти них і не дозволить в'їжджати на територію країни, щоб нашкодити її громадянам", - заявив міністр з безпеки країни Гілад Ердан.

У чорному списку опинилися організації, які закликали бізнес, митців та університети розірвати зв'язки з Ізраїлем та наполягали на санкціях проти цієї країни. У список потрапили, зокрема, базована в Парижі "Асоціація французько-палестинської солідарності", британська благодійна організація War on Want, "Американський комітет друзів на службі суспільству" та інші. Всі вони нібито пов'язані з глобальним рухом "Бойкот, ізоляція та санкції" (Boycott, Divestment and Sanctions - BDS), що виступає за економічний, культурний та політичний тиск на Ізраїль з метою припинення окупації ним Палестинських територій. Рух об'єднує тисячі учасників по всьому світу.

Нагадаємо, 6 грудня президент США визнав Єрусалим столицею Ізраїлю та розпорядився перенести туди американське посольство. Це спричинило хвилю насильства на Близькому Сході. Унаслідок зіткнень демонстрантів із ізраїльськими силовиками в Єрусалимі та на Палестинських територіях загинули кілька протестувальників. 

DW

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ