Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» заблокував вагони зі шламом

Повідомляємо, що колектив ПАТ «Львівська вугільна компанія» заблокував вагони зі шламом. Про це Гал-інфо повідомив інформаційний відділ Конфедерації вільних профспілок України.

Зокрема, у повідомленні сказано: "Після звернення трудового колективу ПАТ «Львівська вугільна компанія» до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня. 

 Але колектив така ситуація не задовольняє, бо наразі борг складає понад 15 млн грн, повідомила голова первинного осередку НПГУ Наталія Барна.

«Це чесно зароблені нами гроші, - пояснила профспілкова лідерка. – На таку суму ми відвантажили збагаченого вугілля й хочемо отримати заслужену винагороду. Але окрім цього керівництво підприємства вагонами, а не як раніше автомобілями, відвантажує споживачам продукти власного виробництва, а простіше шлам, або аргіліт, і отримує за це чималі кошти. Сьогодні ми заблокували у тупику завантажені аргілітом вагони і не випустимо їх, поки на картки працівників не надійде ще хоча б 25% заборгованої зарплати за квітень. Так плануємо чинити й надалі, доки з нами повністю не розрахуються».     

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");