Слухай онлайн
Cуспільство

Курсанти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут проводять навчання на Яворівському полігоні

На Яворівському полігоні Західного оперативного командування розпочався польовий вихід вихованців 2-го курсу Львівського військового ліцею імені Героїв Крут. Про це повідомляє прес-служба МОУ.

Такі навчання відбуваються щорічно з метою закріплення на практиці теоретичних знань, набутих на уроках з військової та допризовної підготовки, а також отримання необхідних для подальшого навчання у військових навчальних закладах навичок.
За словами начальника ліцею Романа Саляка, проблем з організацією та перебуванням на полігоні вихованців ліцею немає. Керівництво Західного оперативного командування, окремої механізованої бригади, яка дислокується у Львівській області, забезпечують максимально сприятливі умови для проведення першого в житті юнаків подібного заходу.
Відповідно до навчальної програми на полігоні відпрацьовуються усі аспекти армійського життя, зокрема, розпорядок дня у польових умовах, заняття на навчально-бойовій техніці, практичні вправи стрільб зі стрілецької зброї.
У 1992 році на базі Республіканської спеціалізованої школи-інтернату був створений Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут.
У 1996 році відповідно до вимог спільного наказу Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки України цей навчальний заклад було передано у власність Львівської обласної ради зі збереженням виду освітньої діяльності. Це дало змогу більш плідно співпрацювати з іншими освітніми закладами, отримувати реальну допомогу та підтримку з боку місцевої влади. За період існування ліцею його випускниками стали понад 2 тисячі юнаків, з них 800 стали офіцерами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");