Курсанти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут проводять навчання на Яворівському полігоні
Слухай онлайн
Cуспільство

Курсанти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут проводять навчання на Яворівському полігоні

На Яворівському полігоні Західного оперативного командування розпочався польовий вихід вихованців 2-го курсу Львівського військового ліцею імені Героїв Крут. Про це повідомляє прес-служба МОУ.

Такі навчання відбуваються щорічно з метою закріплення на практиці теоретичних знань, набутих на уроках з військової та допризовної підготовки, а також отримання необхідних для подальшого навчання у військових навчальних закладах навичок.
За словами начальника ліцею Романа Саляка, проблем з організацією та перебуванням на полігоні вихованців ліцею немає. Керівництво Західного оперативного командування, окремої механізованої бригади, яка дислокується у Львівській області, забезпечують максимально сприятливі умови для проведення першого в житті юнаків подібного заходу.
Відповідно до навчальної програми на полігоні відпрацьовуються усі аспекти армійського життя, зокрема, розпорядок дня у польових умовах, заняття на навчально-бойовій техніці, практичні вправи стрільб зі стрілецької зброї.
У 1992 році на базі Республіканської спеціалізованої школи-інтернату був створений Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут.
У 1996 році відповідно до вимог спільного наказу Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки України цей навчальний заклад було передано у власність Львівської обласної ради зі збереженням виду освітньої діяльності. Це дало змогу більш плідно співпрацювати з іншими освітніми закладами, отримувати реальну допомогу та підтримку з боку місцевої влади. За період існування ліцею його випускниками стали понад 2 тисячі юнаків, з них 800 стали офіцерами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...