Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

КВУ назвав депутатів, які саботували голосування у ВРУ останні два роки

Комітет виборців проаналізував показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради у перші два роки роботи парламенту (серпень 2019-серпень 2021 р.).
Верховна рада України

Про це інформує КВУ у Facebook.

За даними КВУ 12 народних депутатів пропустили 90% голосувань Ради (не натискали «за», «проти» чи «утримався»). Найнижчі показники серед всіх народних депутатів у Вадима Столара, який за два роки взяв участь лише в 2,5% голосувань. Степан Івахів взяв участь в 4% голосувань, Вадим Рабінович – 5%, Андрій Деркач, Ігор Абрамович – 7%, Ігор Палиця, Олександр Дубінський, Дмитро Шенцев – 8%, Тарас Козак – 9%, Олександр Герега, Юлія Льовочкіна, Олександр Фельдман – 10%. 

Серед фракцій і груп Верховної Ради найвищі показники голосувань в депутатів «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати «Слуги Народу» взяли участь у 84% голосувань, депутати ЄС – 80%. Нижчі показники голосувань в депутатів «Голосу» (74%), групи «Довіра» (71%) та ВО «Батьківщина» (63% голосувань). 

Найнижчі результати в депутатів групи «За майбутнє» та депутатів «Опозиційної платформи За життя». Депутати «За майбутнє» взяли участь в 53% голосувань, ОПЗЖ – 46%. 

Частина народних депутатів безвідповідально ставляться до своїх депутатських обов’язків, ігноруючи абсолютну більшість голосувань Верховної Ради. Відмова від голосувань також  стала формою саботажу роботи ВР з боку окремих парламентських фракцій. Попри те, що у ВР запроваджено систему штрафів за відмову від голосувань, це не надто впливає на дії народних депутатів», - прокоментував голова КВУ Олексій Кошель. 

Всього за два роки відбувалося 9,5 тис. голосувань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ