Київ заборонив міськраді виділяти кошти Львівському притулку для тварин
Слухай онлайн
Cуспільство

Київ заборонив міськраді виділяти кошти Львівському притулку для тварин

Київ заборонив міськраді виділяти кошти Львівському притулку для тварин «Милосердя» — про це «Гал-info» повідомив колишній депутат Львівської міськради, експерт з питань екології Мирон Колодко. Нагадаємо, рішенням сесії Львівської міської ради притулку для тварин мали виділити 75 тис. грн. Однак з Міністерства охорони навколишнього середовища прийшов лист, в якому йдеться про те, що кошти з фонду охорони навколишнього природного середовища, з якого власне і мали виділити гроші притулку, не можуть використовуватися на потреби безпритульних тварин.
 «Київ не хоче зрозуміти наших проблем, однак я нещодавно розмовляв із заступником міського голови з питань фінансів Любов’ю Максимович і вона запевнила, що попри все, гроші притулку таки виділять», — наголосив Мирон Колодко.
 Справді, як запевнив «Гал-info» начальник ветеринарного відділу Львівської міської ради Ігор Угрин, фінансове управління міськради шукає всі можливі шляхи, щоб таки знайти кошти для притулку. Проте вже не з фонду охорони навколишнього природного середовища через заборону з Києва.
 Притулок для бездомних тварин «Милосердя» у Брюховичах є єдиним у західному регіоні України та існує уже 9 років. У ньому знаходять порятунок близько 200 безпритульних собак та приблизно два десятки кішок. Притулок є альтернативою діяльності санітарної міської служби відлову безпритульних тварин та знищення їх струмом. Останнім часом завдяки підтримці ЗМІ для багатьох тварин з притулку було знайдено нових господарів.    
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...