Слухай онлайн
Cуспільство

ЛМР виділила 120 тис. грн на закупівлю харчування для Домівки врятованих тварин

Як повідомляють у пресслужбі ЛМР, сьогодні, 4 вересня, на засіданні сесії ЛМР прийнято ухвалу щодо внесення змін до переліку природоохоронних заходів, які фінансуватимуться за рахунок коштів загального фонду міського бюджету м. Львова у 2020 році. Зокрема, ухвала передбачає виділення 120 тис. грн для закупівлі спеціального харчування для мешканців Домівки врятованих тварин.

«Йдеться про також про виділення 120 тис. грн для Домівки врятованих тварин на харчування.

Домівка врятованих тварин існує 2 роки. Вона працює як зоологічний відділ регіонального парку «Знесіння». Зараз ми говоримо про харчування для тварин, і ці закупівлі важко провести, адже це потрібно робити через природоохоронний фонд", — зазначила начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Додамо, наразі у Львові існує два центри, що займаються утриманням та реабілітацією диких тварин: Дитячий еколого-натуралістичний центр на вул. Кубанська, 12 (понад 250 видів тварин), та Домівка врятованих тварин в РЛП «Знесіння» (250 диких тварин постійно перебувають, а також тварини, що потрапляють до центру внаслідок травм чи жорстокого поводження). Впродовж вихідних Домівку відвідує до 5−6 тис. людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ