Слухай онлайн
Політика

Луценко намагається стати політично важливим – Степан Курпіль

Юрій Луценко, який не має за собою жодної політичної сили, повинен займатись не політичним піаром, а конкретною об’єднавчою роботою. Про це у коментарі „Гал-info” повідомив народний депутат України, член фракції БЮТ Степан Курпіль.

„Завданням Юрія Луценка на сьогодні є привернути увагу до своєї особи та спроба надати собі більше політичної ваги. Заявам про об’єднання помаранчевих сил повинна передувати важка переговорна, об’єднавча робота. Те, як непросто об’єднати помаранчеві сили, показали переговори після парламентських виборів”, – сказав Степан Курпіль.
За словами народного депутата, переговори про об’єднання можуть вести лідери політичних сил, за якими стоять люди. Юрій Луценко не представляє ніякої партії, а робота над створенням руху самооборони поки що зводиться до розмов.
Нагадаємо, радник Президента Юрій Луценко переконаний, що у 2007 році відбудеться порозуміння усіх "помаранчевих" сил і прогнозує їхнє об’єднання.
"Я особисто неодноразово зустрічався і з Юлією Тимошенко, і з Віктором Балогою, і в нас немає жодних розбіжностей щодо наших планів на наступний рік", – наголосив Луценко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ