Слухай онлайн
Cуспільство

Луцьк отримав грантовий сертифікат на розвиток закладів освіти

Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
Фото Луцька міська рада
1/3
Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном. Про це повідомили 17 травня Гал-інфо у пресслужбі Луцької міської ради.

У ході розмови Олександр Слобожан зауважив, що Луцьк - одне з перших міст, з яким АМУ підписало меморандум про співпрацю в освітній галузі. “На сьогодні, ми об’єднуємо 1000 муніципалітетів, у яких проживає майже 90 % населення України. Це великі та малі громади. Діють фахові секції. Луцьк приймав освітян з різних громад країни, і усі залишилися задоволені рівнем освітянської бази, тим, як тут працюють педагоги. У Асоціації міст України уже сформувався позитивний досвід роботи з управління освіти Луцької міської ради. Сподіваюсь, ви й надалі ділитиметеся своїми напрацюваннями з іншими громадами”, - наголосив він.

Потому Олександр Слобожан вручив Ігорю Поліщуку сертифікат для Луцької міської ради у сумі 4 мільйони 300 тисяч гривень на обладнання сучасними електронними ресурсами 15 кабінетів початкової освіти, 15 кабінетів математики, 15 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання, 15 закладів дошкільної освіти.

Луцький міський голова Ігор Поліщук подякував Асоціації міст України та Олександру Слобожану за таку підтримку галузі освіти нашого міста. Він зауважив: “Освіта Луцька традиційно займає високі позиції у різноманітних рейтингах. Ми бачимо результати наших учнів на олімпіадах, ЗНО, різноманітних конкурсах. Наші педагоги постійно працюють над собою та знаходять нові підходи у роботі. Традиційно луцькі школи входять у рейтинг топ-100 загальноосвітніх закладів України. Освітянська родина є професійною та патріотичною, вболіває за дітей і їх майбутнє. Ця допомога зробить освіту Луцька ще кращою”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ