Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львів зустріне найбільше електромобільне ралі в світі

Завтра, 12 серпня, о 12:00 на площі Ринок відбудеться урочиста зустріч учасників навколосвітнього ралі 80edays (80 днів навколо світу). Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього літа найвідважніші команди з усього світу намагаються побити рекорд Рафаеля де Местре, який в 2012 році самотужки проїхав навколо земної кулі на електромобілі стандартної моделі Tesla Roadster за 127 днів. Натхненні досягненням де Местре, учасники ралі ставлять перед собою мету перетнути фінішну лінію в Барселоні не пізніше ніж через 80 днів після старту.

11 міжнародних екіпажів – з Італії, Іспанії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, США, Китаю, Угорщини, Чехії – проходять непростий тест на витривалість як для електрокарів, так і для команд. Це не гонщики, навіть не професійні водії, а люди, які мають родини, роботу, різні інтереси – та об’єднані загальною ідеєю. Це власники електромобілів, які об’єднались, щоб прискорити електромобільну еволюцію та поділитись власним електромобільним досвідом з усім світом.

Протяжність ралі складає близько 25 000 кілометрів, а маршрут буде пролягати через три континенти, двадцять країн, в тому числі й Україну.

У Львові, на площі Ринок, учасників 80edays привітають представники мерії та львівські електромобілісти.

«Ажіотаж навколо 80edays ралі виправданий, адже безліч людей вірять в те, що електромобілі – це наше майбутнє. Гонка 2012 року навколо земної кулі довела, що для електромобілів немає меж: на них можна пересуватися в будь-якій частині планети, що дозволяє при цьому знижувати викиди вуглекислого газу в атмосферу. В цьому році ми сподіваємося, що індустрія усвідомить те, що в електромобілях відсутні будь-які мінуси, а їхні плюси очевидні», - говорить Рафаель де Местре, ініціатор і організатор проекту 80edays.

В Україні співорганізатором ралі стала компанія «Electric Marathon International», яка вже відома львівським електромобілістам. Саме вона у травні цього року організувала та провела транс’європейський Електромобільний Марафон 2016 Львів – Монте-Карло, а трохи раніше організувала в молодших навчальних закладах міста творчий конкурс «Електромобіль Майбутнього».

«Наша країна потрапила до маршруту «80edays» не випадково. Електромобільна галузь в Україні розвивається досить динамічно, кількість електрокарів зростає щороку на десятки відсотків, щотижня викривається відразу декілька нових зарядних станцій. Також не випадково маршрут ралі проходить через Львів. Це місто завжди було й лишається локомотивом інновацій та новаторських ідей в Україні. Львів’яни завжди радо сприймають концепцію екологічно чистого та технологічно досконалого транспорту, тому ми впевнені, що вони залюбки підтримають ралі 80edays», - зазначає Андрій Білий, СЕО «Electric Marathon International», організатор 80edays в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ