Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська міська рада та Vodafone Україна підписали меморандум про співпрацю

Аналітичні дані Vodafone будуть використовуватись для удосконалення інфраструктури Львова. Рішення щодо розвитку інфраструктури міста, прийняті на основі точних даних, дозволять підвищувати якість життя у місті та впроваджувати інновації. Про це йдеться у документі, підписаному Львівською міською радою, ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» та ПрАТ «ВФ Україна». Повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Vodafone Україна передала Міському центру інформаційних технологій опрацьовані неперсоніфіковані дані, сформовані на основі попередніх технічних завдань. Отримані дані будуть проаналізовані спеціалістами центру інформаційних технологій та використані зокрема для створення нової транспортної системи у місті.

«Великі дані сьогодні - це не лише відкритість, а й змога приймати рішення на основі аналітики. Окрім того, це ще й окрема ланка у новій економіці світу. Адже це змога набагато якісніше вести бізнес і приймати рішення», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Ми розпочали співпрацю із Львівською мерією у напрямку аналізу великих абонентських даних для вдосконалення інфраструктури міста. На цьому етапі співпраці в рамках меморандуму ми аналізували переміщення абонентів Vodafone по місту. Використовуючи ці дані, спеціалісти матимуть змогу врахувати транспортні потреби мешканців Львова та тих людей, які щодня мігрують в межах області. Це суттєво спростить процес удосконалення транспортної системи міста.

Популяризація та розвиток напрямку Big Data аналітики – одне з пріоритетних завдань нашої компанії. Вже сьогодні бачимо, що аналіз великих даних – це чудовий інструмент, який не лише спрощує прийняття важливих управлінських рішень, але й дозволяє ефективно організувати чимало процесів та суттєво зекономити кошти на різноманітних дослідженнях. До того ж, дата-рішення здатні застосовуватись як для соціальних потреб, так і для вирішення завдань практично усіх сегментів бізнесу», - зазначив під час підписання меморандуму Костянтин Воробйов, заступник Генерального директора Vodafone Україна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...