Слухай онлайн
Політика

Львівська обласна рада поки не звертатиметься до Президента із зоною екологічного лиха

Вчора, 11 липня, Львівська обласна рада так і не прийняла звернення до Президента України щодо визнання Львівського міського сміттєзвалища в Грибовичах зоною екологічного лиха. За це рішення проголосували 72 депутати.

Однак, облрада своїм рішенням дала доручення виконкому Львівської міської ради та Львівській ОДА знайти ділянку під нове сміттєзвалище до першого серпня.

На думку депутатського корпусу, питання недостатньо опрацьоване, а тому із зверненням до Президента щодо визнання сміттєзвалища зоною еколиха вирішили зачекати.

За словами голови постійної комісії з питань екології Ірини Сех, таке рішення депутати зможуть прийняти тільки тоді, коли сесії місцевих рад ухвалять подібні рішення стосовно сміттєзвалища.

Натомість Ірина Сех запропонувала визнати роботу виконавчих органів Львівської міської ради та Львівської ОДА незадовільною щодо впорядкування ситуації на Львівському міському сміттєзвалищі. Проте, ця пропозиція не набрала достатньої кількості голосів. «За» проголосували лише 43 депутати.

Не підтримали депутати й пропозицію щодо звернення до природоохоронної прокуратури з проханням порушити кримінальну справу проти представників виконавчого апарату Львівської міськради. «За» проголосувало лише 45 депутатів. Пропозиція взяти безгосподарні гудрони на баланс обласної ради для подальшої утилізації набрала лише 23 голоси.

Ухвалою облради передбачено проведення державної екоекспертизи сміттєзвалища, екообліку і аудиту впливу кислих гудронів на прилеглу до сміттєзвалища територію, а також забезпечення фінансування розробки проекту з комплексної рекультивації сміттєзвалища.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");