Слухай онлайн
Cуспільство

Львівські брати-мауглі потроху одужують

Покращення фізичного та психологічного стану констатують лікарі у львівських братів-мауглі. Про це заявила завідуюча дитячим відділенням Львівської обласної психіатричної лікарні Оксана Лемішко.

"Брати-мауглі, яких виявили у Львові влітку минулого року, значно прогресують у розвитку. За допомогою спеціального ортопедичного взуття вони уже впевнено стоять на ногах, а молодший Юрчик вже навіть ходить за руку та проявляє характер", - сказала вона.

За словами Лемішко, діти в гарному емоційному стані, реагують на забавки та ровесників. Однак хлопчики сумують за батьком, якого за злісне недбальство щодо них засуджено до дворічного ув'язнення. Тому медики звернулися до Апеляційного суду із проханням полегшити вирок батькові дітей Любомирові Кучумову, замінивши кару на умовну. Суд розглядатиме апеляцію вже у січні.

Зі свого боку соціальні працівники проситимуть прокуратуру та районну адміністрацію дозволити матері, яку поки що не позбавили опікунства, відвідувати дітей. Зараз Наталя Білонога за рішенням суду теж перебуває у психіатричній лікарні.

Нагадаємо, влітку минулого року вкрай занедбаних хлопчиків-калік 14 та 6 років знайшли правоохоронці. Психічно хвора мати не виводила дітей на двір, вони жили в антисанітарних умовах і не вживали нічого крім манної каші. Діти не вміли не тільки ходити, але й говорити, користуватись ложками. Молодший спав сидячи. Зараз дітям уже значно краще - вони набирають вагу і не бояться оточуючих.

ukrinform.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ