Львівські „Карпати” зазнали поразки від російського „Томі”

У неділю, 18 січня, львівські "Карпати" провели свій другий спаринг на тренувальних зборах в Туреччині з футбольним клубом російської прем`єр-ліги "Томі" з Томська - повідомила прес-служба ФК „Карпати”.
У першому матчі, нагадаємо, львівська команда перемогла "Терек" з Грозного - 2:1, а от вчора їм пощастило менше - львів’яни програли з рахунком 1:2.
Загалом на полі „Карпати” виглядали впевненіше, створили кілька небезпечних моментів. Проте гра зосередилася в центрі поля. Наприкінці першого тайму росіянам вдалося забити гол, тож на перерву команди пішли з рахунком 0:1.
На 59 хвилині львів’яни провели ефективну контратаку і забили гол, таким чином зрівнявши рахунок. Проте ненадовго. Вже на 70 хвилині у ворота львівської команди знову влетів м’яч. Матч закінчився з рахунком 1:2.
„Гра вийшла досить складною, суперник був досить сильним. Українська команда добре підготувалася”, - прокоментував поєдинок головний тренер ФК „Томі” Валерій Непомнящий.