Слухай онлайн
Здоров'я

У львівській лікарні вирізали гігантську пухлину

Гігантську пухлину вагою 10 кг із заочеревинного простору видалили медики Центру хірургії. Про це повідомили 10 серпня на Facebook-сторінці Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.
Фото Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

51-річна тернополянка звернулась по допомогу до наших спеціалістів, оскільки впродовж кількох місяців вона втратила понад 10 кг, хоча її живіт суттєво збільшився.

В грудні минулого року жінка була прооперована у зв’язку із пухлиною молочної залози, після чого пройшла три курси хіміотерапії. Тоді ж в процесі обстеження у неї виявили велику ліпосаркому заочеревинного простору. Але пандемія та карантинні обмеження внесли свої корективи у плани на лікування.

Так, пухлина не лише збільшилась, а й змістила органи черевної порожнини вліво, здавила дванадцятипалу кишку та почала вростати в праву нирку.

Наші спеціалісти прооперували жінку, видаливши гігантську ліпосаркому, праву нирку, ліпому середостіння та виконали резекцію 6 і 7-го сегментів печінки з двома ехікоковими кистами.

Операція була вкрай складною, проте команда медиків нашого Центру хірургії успішно справилась. Сьогодні жінка почуває себе значно краще. Попереду ж – реабілітація та відновлення сил. Тому ми бажаємо їй швидкого одужання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ