Слухай онлайн
Культура

Львів’ян кличуть на довгоочікувану прем’єру комедії "Жінка над нами"

15 лютого о 17:30 і 20:00 у театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться прем’єра вистави "Жінка над нами".

У головних ролях - неймовірна Лілія Ребрик, народний артист України Лесь Задніпровський і заслужений артист України Костянтин Костишин. 

Яскраву комедію «Жінка над нами» за п’єсою італійського драматурга та кіносценариста Альдо де Бенедетті поставив заслужений артист України Володимир Астахов.

Згідно з сюжетом чарівна журналістка сеньйорита Паола (Лілія Ребрик) з першого погляду підкорює серце політика синьйора Леоне (Лесь Задніпровський). Леоне, будучи  у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю.

Але, на жаль, вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, невідомим драматургом П'єтро (Костянтин Костишин) і публічно видає його літературні твори за свої.

Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли. Проте фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!

«Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе всіх у справжню Італію, де киплять нежартівливі баталії. 

Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям. Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів! Це непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів! Це подія, яку неможливо пропустити! Це геніальний шедевр! 

Приходьте 15 лютого в драматичний театр ім. Марії Заньковецької на виставу «Жінка над нами», аби у компанії улюблених українських акторів насолодитися яскравим гумором, філігранно вивіреними мізансценами, класичною римською сценографією і справжніми італійськими пристрастями!», - запрошують організатори. 

Вистави відбуватимуться відповідно до карантинних обмежень. 

В продажу тільки 50% квитків. 

17:30 - https://bigshow.ua/events/zhinka-nad-nami-lviv-17-30/
20:00 - https://bigshow.ua/events/zhinka-nad-nami-lviv-20-00/

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ